MARC ANTHONY COCONUT OIL plaukų lakas, 300 ml

Prekės kodas: 621732531220
 • 10,90 €
 • 7,63 €
 • -30%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  MARC ANTHONY COCONUT OIL
  plaukų lakas
   
  Sausi, pažeisti plaukai – viena dažniausia mūsų klientų problema. Plaukus alinančių veiksnių yra daug: intensyvus modeliavimas, karšti įrankiai, oras, centrinis šildymas, aplinkos tarša ir taip toliau. Kokosų aliejus - tai natūrali gamtos suteikta dovana Jūsų plaukams. Jis padeda atkurti nualintą plaukų struktūrą, kad šie vėl taptų žvilgantys, paklusnūs ir sveiki. - MARC ANTHONY stilistų komanda.
   
  MARC ANTHONY COCONUT OIL stiprios fiksacijos lakas suteikia plaukams daugiau apimties ir pilnumo įspūdį. Jo sudėtyje nėra vandens, o veikliosios medžiagos prižiūri ir puoselėja plaukus. Jos apsaugo nuo drėgmės ir neigiamo UV spindulių poveikio. Lakas užtikrina natūralią plaukų fiksaciją, nesulipina plaukų ir nepalieka likučių.
   
  Sudėtyje yra
  Kokosų aliejaus, taukmedžio sviesto, biotino.
   
  Naudojimas
  Purkškite ant sausų plaukų maždaug 30 cm atstumu. Purkškite trumpais paspaudimais.
   
   
  Apie MARC ANTHONY
   
  MARC ANTHONY yra Toronte įsikūręs garsus plaukų stilistas, produktų kūrėjas, verslininkas ir televizijos asmenybė, sukėlęs revoliuciją plaukų priežiūros industrijoje. Šiam stilistui savo plaukus patiki Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton ir Kate Bosworth, Jorko kunigaikštienė, Fergie, Tilda Swinton, Eva Longoria, Freida Pinto, Kevin Spacey, Harrison Ford, Justin Bieber ir Jeremy Renner bei kitos įžymybės. MARC ANTHONY siekdamas pasirūpinti tiek garsenybių išvaizda, tiek jų plaukų gerove, sukūrė šias nuostabias plaukų priežiūros ir formavimo priemones.

Aktualu kasdienai