LALIQUE REVE D'INFINI parfumuotas moterų vanduo, 50 ml

Prekės kodas: 7640111502623
 • 87,00 €
 • DOVANA - STAIGMENA, perkant už 20 EUR ir daugiau. Tik 01 25 - 31.

 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  LALIQUE REVE D'INFINI
  parfumuotas vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta gėlių ir vaisių aromatus.
   
  LALIQUE REVE D'INFINI – putojantis, jausmingas ir spalvingas aromatas, spinduliuojantis amžiną moteriškumą. Jame skleidžiasi šviežių gėlių puokštė, kurią sušvelnina satino glotnumo persikai. Aromate grynos, spindinčios bergamotės nušviečia intensyvų rožėmis kvepiančio ličio minkštimą. Frezijos, kurių kvapas vaisių nektarą sumaišo su jazminų svaigumu, dar artimiau supažindina su viršutinėmis aromato natomis. Elegantiškasis „Rose Absolute“, suteikia švelnumo ką tik nuskintiems persikams ir sustiprina stiprias kedrų natas. Vanilės, muskuso ir santalų akordai prailgina šią subtilią natų harmoniją.
   
  Viršutinės aromato natos – ličiai, bergamotės, frezijos.
  Vidurinės aromato natos – persikai, „Rose Absolute“, kedrai.
  Bazinės aromato natos – muskusas, vanilė, santalai.
   
   
  Apie LALIQUE
   
  René Lalique –  tarptautiniu mastu pripažintas krištolo meistras. Jo vardu pavadintas prekių ženklas klesti kaip pasaulinis prabangos simbolis, atspindintis meniškumą, meistriškumą ir kūrybiškumą. Ir nors LALIQUE nuo pat 1988-ųjų laikomas krištolo sinonimu, tačiau prekių ženklo istorija visada buvo glaudžiai susijusi su parfumerijos pasauliu. Iš pradžių René Lalique kūrė kvepalų buteliukus garsiems prekių ženklams, o 1992 metais jis, kartu su savo anūke nusprendė sukurti savo pirmąją kvepalų liniją. Šiandien prekės ženklo siekis yra pratęsti jo įkūrėjo genialumą kuriant unikalius juvelyrinius ir oklaforinius gaminius taip išliekant nesenstančiu prabangos prekių ženklu.

Aktualu kasdienai