L.A. GIRL GLOSS TOPPER lūpų blizgis, 10 ml

Prekės kodas: 081555355715
 • 7,99 €
 • PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves ir e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą ar Eurokos parduotuvę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NAUJA! Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  L.A. GIRL GLOSS TOPPER
  lūpų blizgis
   
  Lūpų blizgis suteikia lūpoms blizgesio, nepalikdamas lipnumo pojūčio. Spalvą keičiantys holografiniai pigmentai atspindi šviesą, kad lūpos atrodytų švelnios ir glotnios.
   
  Sudėtyje yra
  Vitamino E, alavijų, erškėtuogių aliejaus.
   
  Naudojimas
  Naudokite kaip įprastą lūpų blizgį, jeigu norite švelnaus blizgančio efekto, arba kaip viršutinį lūpų dažų sluoksnį, ant bet kokios lūpų spalvos, siekiant paryškinti atspalvį ir suteikti lūpoms blizgesio.
   
   
  Apie L.A GIRL
   
  L.A. GIRL kosmetikos tikslas – skatinti kūrybiškumą, vartotojui suteikiant naujausias tendencijas atitinkančias, inovatyvias, aukštos kokybės kosmetikos priemones. Visi, nuo pradedančiųjų iki makiažo guru, ras sau tinkamas prekes L.A GIRL asortimente. Prekių ženklas ne tik pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, bet ir įkvepia grožį, suteikdamas naujų būdų saviraiškai. L.A GIRL daug dėmesio skiria spalvoms ir skatina su jomis eksperimentuoti. Tai – profesionalios kosmetikos priemonės, kurias gali naudoti tiek kūrybiškumo nestokojantys makiažo meistrai, tiek pradedantys tobulėti vartotojai. „GROŽIS VISIEMS!“– toks yra L.A GIRL šūkis.

Aktualu kasdienai