KORFF SUPERLATIVE paakių kremas, 15 ml

Prekės kodas: 8050519680462
 • 51,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  KORFF SUPERLATIVE
  paakių kremas skirtas brandžiai, drėgmę praradusiai odai prižiūrėti.
   
  Atkuriamasis kremas padeda palaikyti gerą brandžios, drėgmę praradusios paakių odos būklę. Jis pasižymi maitinamosiomis savybėmis, padeda vizualiai sumažinti raukšlių ir tamsių ratilų matomumą, paburkimą. Taip pat priemonė atgaivina odą, paslepia nuovargio požymius. Kremas tinka ir lūpų kontūrui prižiūrėti.
   
  Sudėtyje yra
  Maitinamosiomis savybėmis pasižyminčių veikliųjų medžiagų, sericino ir kofeino.
   
  Naudojimas
  Rytais ir/ar vakarais tepkite kremu švarią ir sausą akių srities odą. Pirštų pagalvėlėmis švelniai patapšnokite, kad kremas gerai įsigertų.
   
   
  Apie KORFF
   
  KORFF – tai mokslu besiremiantis prekės ženklas, įgyvendinantis novatoriškas idėjas ir pateikiantis produktus tiems, kas renkasi efektyvias grožio priemones, inovacijas, saugumą ir išskirtinį malonumą. KORFF odos priežiūros ir makiažo priemonės gimsta remiantis moksliniais tyrimais ir bandymais, norint pabrėžti visų odos tipų grožį.

Aktualu kasdienai