KORFF SUPERLATIVE 24 HOURS veido balzamas, 50 ml

Prekės kodas: 8050519680455
 • 58,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  KORFF SUPERLATIVE 24 HOURS
  veido balzamas skirtas brandžiai, drėgmę praradusiai odai prižiūrėti.
   
  24 valandų atkuriamasis veido balzamas padeda palaikyti gerą brandžios, drėgmę praradusios odos būklę. Jis pasižymi maitinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, padeda kovoti su brandžios odos požymiais. Priemonė atgaivina odą, gerina jos standumą ir elastingumą.
   
  Sudėtyje yra
  Maitinamosiomis savybėmis pasižyminčių veikliųjų medžiagų, kalcio ir multivitaminų derinio.
   
  Naudojimas
  Rytais ir/ar vakarais kremu tepkite švarią ir sausą veido odą. Tepkite švelniais sukamaisiais judesiais, kad kremas gerai įsigertų į odą.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Kartu naudokite ir kitas KORFF SUPERLATIVE veido priežiūros priemones.
   
   
  Apie KORFF
   
  KORFF – tai mokslu besiremiantis prekės ženklas, įgyvendinantis novatoriškas idėjas ir pateikiantis produktus tiems, kas renkasi efektyvias grožio priemones, inovacijas, saugumą ir išskirtinį malonumą. KORFF odos priežiūros ir makiažo priemonės gimsta remiantis moksliniais tyrimais ir bandymais, norint pabrėžti visų odos tipų grožį.

Aktualu kasdienai