Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti
Vilnius
Ukmergės g. 369 (PC „BIG“), Vilnius
2 vnt.

KINMEN
rinkinys barzdai prižiūrėti
 
Šampūnas valo barzdos plaukus ir veido odą bei suteikia plaukams švelnumo. Kremas puoselėja barzdos plaukelius ir odą. Jis suteikia barzdos plaukeliams švelnumo, elastingumo, padeda juos modeliuoti. Priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos atgaivina, apsaugo ir drėkina barzdos plaukelius ir odą.
 
Rinkinį sudaro
  • Barzdos šampūnas (250 ml)
  • Barzdos kremas (50 ml)
 
Sudėtyje yra
Vitamino E.
 
Naudojimas
Šampūnas. Tepkite barzdą, masažuokite ir nuplaukite vandeniu.
Barzdos kremas. Mažu kremo kiekiu tepkite pirštais barzdos plaukelius. Kremą paskirstykite pirštais arba šukomis per visą plaukų ilgį. Nenuplaukite priemonės.
 

Vilnius
Ukmergės g. 369 (PC „BIG“), Vilnius
2 vnt.

KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.