KINMASTER COLOR SCREEN želė skirta apsaugoti galvos odą plaukų dažymo metu, 75 ml

Prekės kodas: 8435057013956
Dovana

KIN DOVANA!

Perkant KIN priemonių už 15 Eur ir daugiau - KINESSENCES plaukų kaukė (50 ml) tik už 0,01 €. Plaukų kaukė parenkama atsitiktiniu būdu. Staigmenų kiekis ribotas.

 • 6,19 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  KINMASTER COLOR SCREEN
  želė skirta apsaugoti galvos odą plaukų dažymo metu.
   
  Želė padeda apsaugoti galvos odą plaukų dažymo metu.
   
  Naudojimas
  Prieš plaukų dažymo procedūrą tepkite odą būtinu priemonės kiekiu. Po plaukų dažymo arba šviesinimo procedūros nuplaukite vandeniu.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m. Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m., nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m. kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.