KINESSENCES DETOX daugiafunkcė plaukų priežiūros priemonė, 50 ml

Prekės kodas: 8435057011921
 • 9,99 €
 • 6,99 €
 • -30%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  KINESSENCES DETOX
  daugiafunkcė plaukų priežiūros priemonė skirta visų tipų plaukams prižiūrėti.
   
  KINESSENCES DETOX priemonė prižiūri, puoselėja ir apsaugo plaukus. Ji pasižymi antioksidaciniu poveikiu, apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos ir neigiamo laisvųjų radikalų poveikio, gerina jų būklę. Priemonė suteikia plaukams švelnumo ir žvilgesio, apsaugo garbanas. Taip pat ji palengvina šukavimą ir modeliavimą.
   
  Naudojimas
  Tepkite plaukus nedideliu priemonės kiekiu. Šukomis ar pirštų galiukais paskirstykite priemonę per visą plaukų ilgį, tepkite ir plaukų galiukus. Nenuplaukite.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m. kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.

Aktualu kasdienai