Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

HAUTE BY KINSTYLE THICKENING
plaukų kremas
 
Po 3 metų bandymų ir ieškojimų KINSTYLE pristato HAUTE linijos priemones. Atidžiai sukurtos plaukų priežiūros priemonės yra aukščiausios kokybės ir padeda sukurti šukuosenas, vertas aplodismentų.
 
Trimatis, apimties ir gyvybingumo suteikiantis plaukų kremas. Priemonė suteikia plaukams vešlumo, tūrio, pageidaujamą tekstūrą ir kartu saugo juos nuo neigiamo džiovintuvo ir tiesintuvo karščio poveikio.
 
Sudėtyje yra
Arbatos ekstrakto.
 
Naudojimas
Būtiną kiekį kremo užtepkite ant rankų pirštų ir paskleiskite ant drėgnų plaukų. Norint suaktyvinti plaukų kremo poveikį, džiovinkite plaukus džiovintuvu.
 

Vilnius
Ozo g. 18 (PLC „OZAS“), Vilnius
1 vnt.

Kaunas
K. Baršausko g. 66a (PLC „MOLAS“), Kaunas
1 vnt.

KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.