Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Vilnius
Ozo g. 18 (PLC „OZAS“), Vilnius
3 vnt.

Kaunas
K. Baršausko g. 66a (PLC „MOLAS“), Kaunas
3 vnt.

Šiauliai
Tilžės g. 225 (PC „TILŽĖ“), Šiauliai
2 vnt.

Telšiai
Luokės g.91 (PC NORFA), Telšiai
3 vnt.

HAUTE BY KINSTYLE BLOW DRY
sausasis plaukų lakas
 
Po 3 metų bandymų ir ieškojimų KINSTYLE pristato HAUTE linijos priemones. Atidžiai sukurtos plaukų priežiūros priemonės yra aukščiausios kokybės ir padeda sukurti šukuosenas, vertas aplodismentų.
 
Greitai džiūstantis tekstūrinis plaukų lakas yra itin smulkus, stiprios ir lanksčios fiksacijos. Priemonė padeda sukurti tobulą šukuoseną, išvengti plaukų šiaušimosi. Lakas nepalieka plaukus apsunkinančių nuosėdų ir gali būti pašalintas šukomis.
 
Naudojimas
Pakratykite slėginį indą, purkšite 10–15 cm atstumu nuo šaknų ir paskirstykite ant visų sausų plaukų.
 

Ingredients: ALCOHOL DENAT, ISOBUTANE, PROPANE, ACRYLATES/OCTYLACRYLAMIDE COPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLENE GLYCOL, QUARTZ, AQUA/WATER, AMINOMETHYL PROPANOL, BUTANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BHT, TRIETHYL CITRATE, POTASSIUM SORBATE, SORBIC ACID, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, PARFUM (FRAGRANCE)

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.


Vilnius
Ozo g. 18 (PLC „OZAS“), Vilnius
3 vnt.

Kaunas
K. Baršausko g. 66a (PLC „MOLAS“), Kaunas
3 vnt.

Šiauliai
Tilžės g. 225 (PC „TILŽĖ“), Šiauliai
2 vnt.

Telšiai
Luokės g.91 (PC NORFA), Telšiai
3 vnt.

KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.