JANZEN FUCHSIA 69 purškiamasis dezodorantas, 150 ml

Prekės kodas: 8717612861692
 • 6,29 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  JANZEN FUSHSIA 69
  purškiamasis dezodorantas
   
  Linksmas ir iššūkių kupinas, lengvas ir jausmingas – toks yra FUCHSIA 69 dezodorantas. Priemonė užtikrina visą dieną trunkančią apsaugą nuo nemalonaus kvapo. Jazminais, gardenijomis, gvazdikėliais ir kvapiosiomis kanangomis dvelkiantis dezodorantas yra gaivus, lengvas ir rūpinasi itin jautria oda.
   
   
  Apie JANZEN
   
  JANZEN - Graso miesto Prancūzijoje įkvėptas prekių ženklas, gyvuojantis nuo 2010 metų. JANZEN produktai pasakoja kelionių aplink pasaulį istoriją. Nuo Australijos sandalmedžio iki Indijos pačiulio ir nuo kiniško jazmino iki prancūziškos rožės, viską vainikuoja olandiškas prisilietimas. Dėl unikalių formulių ir įvairių natūralių ingredientų JANZEN produktai tampa nepakeičiamu elementu kiekvienuose namuose. Tai kvepalai ir kremai, kurie suteikia gryną ir atsipalaidavusią grįžimo namo akimirką. Žinių, kokybės, meistriškumo, natūralių ingredientų ir šiaurietiškos estetikos derinys užtikrina „grynas laimės akimirkas“.

Aktualu kasdienai