HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL NOURISHING REPAIR plaukų aliejus, 100 ml

Prekės kodas: 3394021000550
 • 9,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL NOURISHING REPAIR
  plaukų aliejus skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.
   
  Grynasis TAHITI MONOI aliejus maitina ir apsaugo sausus, pažeistus ir trapius plaukus, suteikia jiems žvilgesio ir palengvina plaukų priežiūrą ir formavimą. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. HEI POA atliktais tyrimais nustatyta, jog naudojant NOURISHING REPAIR aliejų, plaukų galiukų skilinėjimas sumažėja 67% .
   
  Sudėtyje yra
  Kokosų aliejaus, Taičio gardenijų žiedų ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Galima naudoti tiek ant sausų, tiek ant šlapių plaukų. Šampūnu ištrinktus plaukus tepkite aliejumi per visą jų ilgį arba tik pažeistas plaukų sritis. Nenuskalaukite.
  Mažytė grožio paslaptis norėdamos pasiekti maksimalų efektą ir padėti plaukams kuo geriau pasisavinti visas naudingąsias medžiagas, tepkite kaukę ant plaukų ir apvyniokite juos šiltu rankšluosčiu. Šis procesas padeda plaukams greičiau ir lengviau priimti kaukės suteikiamas naudas. Būdamos paplūdimyje, naudokite PURE TAHITI MONOI plaukų aliejų, nes jis padeda apsaugoti plaukus nuo žalingo saulės ir jūros poveikio.
   
   
  Apie HEI POA
   
  HEI POA – prancūzų gyvenimo dalis nuo 1976 metų. Tradicinė Polinezijos moterų grožio paslaptis sugundė prancūzus ir dabar HEI POA kuriamos priemonės yra viena mėgstamiausių prancūzių grožio priežiūros priemonių. Nesvarbu, ar esate paplūdimyje, ar mieste, kerintys kvapai ir natūralių ingredientų pripildyta priemonių sudėtis primins jums egzotiškus kraštus ir kvies džiaugtis ir švęsti gyvenimą. Polinezijos moterų paslaptis slepianti priemonė MONOI HEI POA – tik mažas buteliukas, tačiau jame slypi sunkiai nusakomi stebuklai. Mėgaukitės lengvai atpažįstamais, bet užburiančiais kvapais ir leiskitės su mumis į pojūčių kupiną kelionę…
   
   
   

Aktualu kasdienai