HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL GOLDEN MOTHER OF PEARL kūno aliejus, 100 ml

Prekės kodas: 3394021000857
 • 9,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  HEI POA PURE TAHITI MONOI OIL GOLDEN MOTHER OF PEARL
  kūno aliejus skirtas gerai odos būklei palaikyti.
   
  Nuoširdi ir šiluma spinduliuojanti priežiūra TAHITI MONOI OIL  skiriamasis ženklas. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę. Kūno aliejus su auksinių perlų dulkėmis suteikia odai ir plaukams satino švelnumą, odą ir plaukus apgaubia subtilus Taičio gardenijų žiedų aromatas. Priemonė maitina ir minkština odą, suteikia jai auksinio spindesio.
   
  Sudėtyje yra
  Kokosų aliejaus, Taičio gardenijų žiedų ekstrakto, auksinių perlų dulkių.
   
  Naudojimas
  Švelniais masažuojamaisiais judesiais tepkite odą. Mažytė grožio paslaptis – vasarą tepkite PURE TAHITI MANOI OIL GOLDEN MOTHER OF PEARL ant odos prieš eidamos degintis. Priemonė padės greičiau įdegti, oda bus sudrėkinta ir gražiai spindės.
   
   
  Apie HEI POA
   
  HEI POA – prancūzų gyvenimo dalis nuo 1976 metų. Tradicinė Polinezijos moterų grožio paslaptis sugundė prancūzus ir dabar HEI POA kuriamos priemonės yra viena mėgstamiausių prancūzių grožio priežiūros priemonių. Nesvarbu, ar esate paplūdimyje, ar mieste, kerintys kvapai ir natūralių ingredientų pripildyta priemonių sudėtis primins jums egzotiškus kraštus ir kvies džiaugtis ir švęsti gyvenimą. Polinezijos moterų paslaptis slepianti priemonė MONOI HEI POA – tik mažas buteliukas, tačiau jame slypi sunkiai nusakomi stebuklai. Mėgaukitės lengvai atpažįstamais, bet užburiančiais kvapais ir leiskitės su mumis į pojūčių kupiną kelionę…
   

Aktualu kasdienai