HEI POA MILKY SPRAY plaukų purškiklis, 150 ml

Prekės kodas: 3273816531939
 • 13,49 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  HEI POA MILKY SPRAY
  plaukų purškiklis skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.
   
  HEI POA MILKY SPRAY priemonė – už gražius plaukus su egzotišku kvapu! Purškiklis yra praturtintas MONOI aliejumi, kuris apsaugo ir maitina plaukus bei lengvina jų priežiūrą. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę. Pamaitinti ir nuo žalingų šalutinių veiksmų apsaugoti plaukai atgauna savo žvilgesį ir švelnumą. HEI POA atliktais tyrimais nustatyta, jog purškiklis palengvina plaukų šukavimą 93%.
   
  Sudėtyje yra
  Taičio gardenijų žiedų aliejaus, pieno baltymų.
   
  Naudojimas
  Prieš naudojimą buteliuką gerai pakratykite. Purkškite šampūnu ištrinktus arba sausus plaukus.
   
   
  Apie HEI POA
   
  HEI POA – prancūzų gyvenimo dalis nuo 1976 metų. Tradicinė Polinezijos moterų grožio paslaptis sugundė prancūzus ir dabar HEI POA kuriamos priemonės yra viena mėgstamiausių prancūzių grožio priežiūros priemonių. Nesvarbu, ar esate paplūdimyje, ar mieste, kerintys kvapai ir natūralių ingredientų pripildyta priemonių sudėtis primins jums egzotiškus kraštus ir kvies džiaugtis ir švęsti gyvenimą. Polinezijos moterų paslaptis slepianti priemonė MONOI HEI POA – tik mažas buteliukas, tačiau jame slypi sunkiai nusakomi stebuklai. Mėgaukitės lengvai atpažįstamais, bet užburiančiais kvapais ir leiskitės su mumis į pojūčių kupiną kelionę…

Aktualu kasdienai