GREEN FEEL'S AŠ IKONA micelinis plaukų šampūnas, 400 ml

Prekės kodas: 4779033101652
 • 6,99 €
 • 4,19 €
 • -40%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  GREEN FEEL'S AŠ IKONA
  micelinis plaukų šampūnas
   
  Esminis šio plaukų šampūno tikslas – tinkamai valyti ir drėkinti išsausėjusius, nusilpusius ir besiveliančius Jūsų plaukus. Tam, kad galėtumėte džiaugtis sveikais ir žvilgančiais plaukais, juos drėkinti yra tiesiog būtina grožio taisyklė. Ši priemonė papildyta laiko patikrintu gliceroliu, kuris padeda sutramdyti pasišiaušusius plaukus, prasiskverbdamas į plauką ir drėkindamas jį iš vidaus.  Jis taip pat sukuria apsauginę plauko plėvelę, taip apsaugodamas jį nuo skilinėjimo. Hidrolizuotas kviečių ekstraktas padeda atkurti pažeistus plaukus ir stiprinti juos iš vidaus, nes yra artimas plaukų struktūrai, o hidrolizuotas šilkas padeda suteikti plaukui šilko švelnumo. Prisotinkite plaukus drėgme ir mėgaukitės viliojančiu pasiflorų aromatu!
   
  Sudėtyje yra
  Glicerolio, hidrolizuoto kviečių ekstrakto, šilko.
   
  Naudojimas
  Reikiamą priemonės kiekį įtrinkite į sudrėkintas plaukų šaknis. Švelniai masažuokite galvos odą ir nuskalaukite vandeniu.
   
   
  Apie GREEN FEEL
   
  Prekės ženklo gamintoja – UAB COSMOWAY nuo įkūrimo pradžios 2012 m. užsiima kosmetikos priemonių gamyba ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkoms. GREEN FEEL kosmetika užtikrina esmines kosmetikos priemonių funkcijas pritaikant aukštos kokybės formules su minimaliu kiekiu ingredientų. Siekiama naudoti tiek komponentų, kiek jų būtinai reikia. Tai leidžia sukurti saugias, visai šeimai tinkančias priemones. Kosmetika kuriama bendradarbiaujant su chemijos ir kosmetologijos mokslų specialistais.