E.MI TOP GEL TACKLESS viršutinis gelinio nagų lako sluoksnis, 9 ml

Prekės kodas: 8594200801649
 • 14,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  E.MI TOP GEL TACKLESS
  viršutinis gelinio nagų lako sluoksnis
   
  Elastingas gelinio lako viršutinis sluoksnis (Top Gel) puikiai tinka naudojant gelinį laką – nesutrūkinėja, suteikia tobulą veidrodinį spindesį iki kitos korekcijos. Polimerizacija naudojant priemonę tarp dailių: 30sek (CCFL) ir 2min (UV) lempoje, o naudojant kaip viršutinį sluoksnį: 90sek (CCFL), ir 6min (UV) lempoje.
   
   
  Apie E.MI
   
  E. MI prekių ženklas savo priemonių linijoms įkvėpimo semiasi iš aukštosios mados ir jas galima pamatyti karščiausiose mados parodose visame pasaulyje. Kiekvienas sezonas atneša naują subtilaus dizaino priemonių liniją, paruoštą papildyti Jūsų stilingus įvaizdžius. „Mes didžiuojamės galėdami pasakyti, jog mūsų manikiūro kolekcijas galite rasti 32 500 geriausių pasaulio grožio salonų visame pasaulyje“. Taip pat E. MI asortimente rasite priemones, skirtas naudoti namuose ir pasižyminčias nepriekaištinga kokybe.
 • Sudėtis

  Ingredients: Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide
   
   
  Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Aktualu kasdienai