ECODENTA juodoji apelsinų skonio balinamoji dantų pasta, 100 ml

Prekės kodas: 4770001003367
 • 3,49 €
 • PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves ir e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą ar Eurokos parduotuvę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NAUJA! Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  ECODENTA BLACK ORANGE WHITENING
  dantų pasta
   
  Taip, tas pats poveikis. Daugiau šventinio skonio. Mes žinome, kaip jums labai patinka ECODENTA juodoji dantų pasta. Taigi, mes padarėme tai nepaprastai nuostabiai. Vis dar pilna gamtos, bet dabar su šviežių apelsinų skoniu. Ir kaip įprasta, jis efektyviai balina dantis, kovoja su apnašomis ir dabar yra gaivus apelsinų skoniu.
   
   
  Apie ECODENTA
   
  ECODENTA  – tai ypatingos burnos priežiūros priemonės, jungiančios modernų mokslą su gamta. Pagamintos iš ekologiškų bei natūralios kilmės medžiagų (iki 98% sudėtyje esančių ingredientų) užtikrina visapusę burnos priežiūrą. Pažangūs moksliniai ingredientai „Kalident“ ir „TeavigoTM“ užtikrina dantų pastų veiksmingumą ir patikimą apsaugą nuo ėduonies, o ekologiškų žolelių ekstraktai suteikia kiekvienai dantų pastai unikalių savybių. ECODENTA prekės ženklo gamintoja – BIOK LABORATORIJA. Tai viena didžiausių kosmetikos gamintojų Baltijos šalyse, įkurta 1988 m.
   

Aktualu kasdienai