COLLINES DE PROVENCE SANDALWOOD namų kvapas, 100 ml

Prekės kodas: 3700305828305
 • 21,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  COLLINES DE PROVENCE SANDALWOOD
  namų kvapas
   
  Pasiduokite kvapui su dominuojančia santalų nata. Lazdelės, pamerktos į dailų buteliuką, iš lėto skleis kvepalų aromatą po visus namus.
   
  Naudojimas
  Įdėkite lazdeles į indą su skysčiu ir palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų į lazdeles. O tada mėgaukitės pasklidusiu kvapu. Ištraukite lazdeles ir į buteliuką įmerkite sausus lazdelių galiukus taip kvapas bus intensyvesnis.
   
   
  Apie COLLINES
   
  Aukštutinio Provanso Alpėse yra spalvų ir saulės kraštas, kuriame rūpestingai puoselėjama gamta. Tai kvapų šalis, kurioje auga nuostabios žolelės. Jau daugiau nei 25 metus COLLINES DE PROVENCE „Parfumeur Botaniste“, dirbtuvės įsikūrusios čia, tarp lygumų ir kalnų. Mane en Haute-Provence kaime daugiau nei 25 metus švelnus įkvėpimo vėjas pūtė kaip duoklė nepakartojamos floros lobiams: laukinėms rainelėms, šviežioms figoms ir kitiems augalams. COLLINES DE PROVENCE įmonėje yra itin svarbus parfumerio-botaniko vaidmuo, kuris suderina šias dvi kompetencijas, kuriant natūralius aromatus, kurie suteikia kvapą namų orui, vonios vandeniui ar net odai, kuriai siekiama suteikti grožį ir natūralumą.

Aktualu kasdienai