CHOPPERHEAD TRADITIONAL vyrų plaukų pomada, 50 g

Prekės kodas: 3306619561411
 • 15,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  CHOPPERHEAD TRADITIONAL
  vyrų plaukų pomada
   
  Klasikinė plaukų modeliavimo pomada padeda formuoti plaukus ir suteikia žvilgesio. Ją lengva paskirstyti. Priemonė pasižymi drėkinamosiomis savybėmis.
   
  Naudojimas
  Rekomenduojama tepti pomadą ant sausų plaukų. Nedidelį kiekį sušildykite tarp delnų. Pirštais tolygiai tepkite atskiras plaukų sruogas per visą plaukų ilgį, siekiant sukurti sutaršytų plaukų šukuoseną.
   
   
  Apie CHOPPERHEAD
   
  CHOPPERHEAD yra vyriškų grožio priemonių prekių ženklas. Ši kosmetika pagaminta Prancūzijoje ir sukurta taip, kad atitiktų šiuolaikinio vyro poreikius. Priemonės sukurtos taip, kad vyrai kurie jas naudoja, galėtų ne tik susikurti norimą įvaizdį, bet ir tinkamai prižiūrėti savo odą, barzdą ir plaukus. CHOPPERHEAD yra ne tik vyrų kosmetika. Tai gyvenimo būdo dalis, kuri apima vyrišką grožio interpretaciją.

Aktualu kasdienai