CHOPPERHEAD CLASSIC vyrų plaukų vaškas, 90 g

Prekės kodas: 3306619560124
 • 21,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  CHOPPERHEAD CLASSIC
  vyrų plaukų vaškas
   
  Klasikinis plaukų modeliavimo vaškas padeda formuoti plaukus ir sukurti norimą įvaizdį. Jis suteikia ilgalaikę fiksaciją ir šiek tiek žvilgesio. Priemonė lengvai pasiskirsto ir pasižymi rafinuotu medienos aromatu.
   
  Naudojimas
  Prieš plaukų formavimą arba džiovinimą plaukų džiovintuvu, reikiamą vaško kiekį tepkite ant sudrėkintų arba sausų plaukų, siekiant sukurti natūralių lanksčių plaukų efektą.
   
   
  Apie CHOPPERHEAD
   
  CHOPPERHEAD yra vyriškų grožio priemonių prekių ženklas. Ši kosmetika pagaminta Prancūzijoje ir sukurta taip, kad atitiktų šiuolaikinio vyro poreikius. Priemonės sukurtos taip, kad vyrai kurie jas naudoja, galėtų ne tik susikurti norimą įvaizdį, bet ir tinkamai prižiūrėti savo odą, barzdą ir plaukus. CHOPPERHEAD yra ne tik vyrų kosmetika. Tai gyvenimo būdo dalis, kuri apima vyrišką grožio interpretaciją.

Aktualu kasdienai