CALA GEL BEADS akių kaukė

Prekės kodas: 616513691880
 • 5,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  CALA GEL BEADS
  akių kaukė
   
  Šildanti arba šaldanti gelio rutuliukų akių kaukė padeda atsipalaiduoti ir atgaivina akių srities odą. Priemonė padeda, kai vargina paakių ir akių vokų patinimas bei paburkimas, ratilai po akimis. Geliu užpildyti rutuliukai pasižymi gaivinamuoju poveikiu.
   
  Naudojimas
  Kaukę dėkite švelniu audinio pagrindu ant akių, gelio rutuliukais išorėje.
  Vėsinamoji kaukė. Įdėkite kaukę į šaldiklį vienai valandai, kol bus pasiekta norima temperatūra. Dėkite kaukę ant akių, prieš tai įsitikinkite, kad temperatūra tinkama. Neleiskite gelio rutuliukams užšalti.
  Šildomoji kaukė. Šildykite mikrobangų krosnelėje 10 sekundžių intervalais, kol bus pasiekta norima temperatūra. Dėkite kaukę ant akių, prieš tai įsitikinkite, kad kaukė gelio rutuliukai tolygiai pasiskirstę, nėra pernelyg įkaitę. Tokiu atveju suvienodinkite temperatūrą kaukę spaudydami, siekiant išsklaidyti gelio rutuliukus, ir jeigu reikia šildykite pakartotinai.
   
   
  Apie CALA
   
  CALA įmonė įsteigta 1982 m. Ji veikia daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje bei yra sėkminga grožio ir asmens priežiūros priemonių gamintoja ir platintoja. „Įgijus daugiau nei trijų dešimtmečių darbo patirtį, mūsų misija yra pristatyti Jums novatoriškus produktus, pagamintus iš etiškai išgaunamų geriausios kokybės ingredientų, už tokią kainą, kuriai negalėsite atsispirti“ – teigia prekės ženklo atstovai. Jie siūlo: įvairias odos ir plaukų priežiūros priemones, kosmetinius šepetėlius, kempinėles, dirbtines blakstienas bei vonios ir SPA reikmenis.

Aktualu kasdienai