BEAUTY PRO DETOXIFYING veido kaukė, 20 ml

Prekės kodas: 5060040641743
 • 5,95 €
 • 4,17 €
 • -30%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  BEAUTY PRO DETOXIFYING
  veido kaukė skirta probleminei, visų tipų odai prižiūrėti.
   
  BEAUTY PRO DETOXIFYING - tai tarsi dvi kaukės vienoje: ir lakštinė ir burbulinė. Putojanti valomoji veido kaukė kruopščiai valo odos poras, pašalina odos nešvarumus, odos riebalų perteklių. Sudėtyje esanti aktyvioji juodoji anglis ir AHA vaisių rūgštys (žaliųjų citrinų, citrinų, obuolių, apelsinų ir greipfrutų) gerai valo odą, todėl ši kaukė tinka ir probleminei odai prižiūrėti.
   
  Sudėtyje yra
  Juodosios anglies, AHA vaisių rūgšties.
   
  Naudojimas
  Prieš naudojimą, prieš maišelio atidarymą švelniai jį pamasažuokite, nes reikia suaktyvinti veikliąsias kaukės medžiagas. Kaukę dėkite ant sausos švarios odos. Išlankstykite ir dėkite ant veido. Putojanti kaukė su burbuliukais sukuria ant odos paviršiaus švelnų masažą, įsiskverbia į odos poras ir valo odą. Palikite kaukę 10 minučių, nuimkite kaukę ir nuplaukite veidą šiltu vandeniu.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite kartu ir kitas BEAUTY PRO veido kaukes.
   
   
  Apie BEAUTY PRO
   
  Daug apdovanojimų pelnęs BEAUTY PRO kaukių prekės ženklas sukurtas tiek moterims, tiek vyrams. BEAUTY PRO kaukės gaminamos Pietų Korėjoje. Jas kuriant nebuvo atlikti tyrimai su gyvūnais. Lakštinių kaukę asortimentą sudaro kaukės veidui, paakiams, kaklui, rankoms, kojoms. BEAUTY PRO vizija ir toliau išlikti pirmaujančiu ir unikalių priemonių prekės ženklu.

Aktualu kasdienai