ARTDECO VOLUME SUPREME blakstienų tušas, 15 ml

Prekės kodas: 4052136145908
 • 14,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  ARTDECO VOLUME SUPREME
  blakstienų tušas
   
  ARTDECO VOLUME SUPREME tušas – tai stulbinantis blakstienų tankinimas ir XXL dydžio blakstienos. Lankstus, tiesių šerelių guminis šepetėlis ne tik tolygiai nudažo blakstienas, efektyviai ilgina ir tankina, bet ir atskiria, suformuoja jas. Patogūs šepetėlio šereliai leidžia lengvai pasiekti ir tolygiai nudažyti net ir mažiausias blakstienas bei jų nesulipinti. Priemonė yra bekvapė, ilgai išlieka, netepa bei tinka jautrioms akims ir nešiojantiems kontaktinius lęšius.
   
   
  Apie ARTDECO
   
  1985-aisiais, įkvėptas meilės grožiui bei novatoriškos koncepcijos, Helmut Baurecht įkūrė prekės ženklą ARTDECO. Išlaikydamas aukštos kokybės ir prieinamos kainos santykį, kūrėjas siekė paversti grožį pasiekiamą visoms moterims bei sukurti nepriekaištingus kosmetikos produktus. Tai tapo kertiniu akmeniu prekės ženklo sėkmės istorijoje. Jau 15 metų ARTDECO yra Vokietijos kosmetikos rinkos lyderis, o moterys iš įvairių pasaulio šalių naudoja įmonės produktus, norėdamos pabrėžti savo individualų grožį.

Aktualu kasdienai