ARTDECO PERFECT TEINT maskuojamoji priemonė, 2 ml

Prekės kodas:
 • 13,99 €
Spalva
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  ARTDECO PERFECT TEINT
  maskuojamoji priemonė
   
  Maskuojamasis kreminis pieštukas padeda paslėpti tamsius ratilus po akimis šviesą atspindinčios dalelės užmaskuoja kiekvieną šešėlį. Akių sritis gali būti modeliuojama kaip pageidaujate. Maskuojamąjį pieštuką taip pat galima naudoti dienos eigoje, norint pakoreguoti makiažą. Priemonė ilgai išlieka ir ją labai patogu naudoti dėl besisukančio dozuojamojo mechanizmo.
   
  Sudėtyje nėra
  Kvėpiklių.
   
  Naudojimas
  Prieš pirmą naudojimą, išsukite pieštuką tol, kol priemonė ims matytis. Tepkite maskuojamąją priemonę ant odos vietų, tokių, kurias norite vizualiai patobulinti: paakių, nosies sparnelių, aplink akis ar lūpas. Priemonę galite naudoti iškart po veido odos priežiūros priemonių naudojimo arba makiažo pabaigoje.
   
   
  Apie ARTDECO
   
  1985-aisiais, įkvėptas meilės grožiui bei novatoriškos koncepcijos, Helmut Baurecht įkūrė prekės ženklą ARTDECO. Išlaikydamas aukštos kokybės ir prieinamos kainos santykį, kūrėjas siekė paversti grožį pasiekiamą visoms moterims bei sukurti nepriekaištingus kosmetikos produktus. Tai tapo kertiniu akmeniu prekės ženklo sėkmės istorijoje. Jau 15 metų ARTDECO yra Vokietijos kosmetikos rinkos lyderis, o moterys iš įvairių pasaulio šalių naudoja įmonės produktus, norėdamos pabrėžti savo individualų grožį.