Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ARTDECO LONG WEAR
vandeniui atspari maskuojamoji priemonė
 
Dėl šios lengvos tekstūros maskuojamosios priemonės nuo šiol vanduo - nebaisus Jūsų makiažui! Vandeniui atspari ilgalaikė priemonė padės sukurti nepriekaištingą makiažą net ir jei ant veido pateks drėgmė. Maskuojamoji priemonė tolygiai dengiasi, lengvai sklaidosi ir paslepia tamsius ratilus po akimis, vizualiai išlygina odos linijas ir kitus odos netobulumus. Priemonė tinka jautriai odai.
 
Sudėtyje nėra
Parabenų.
 
Naudojimas
Tepkite priemonę patogiu aplikatoriumi ant probleminių veido odos vietų, tokių, kaip tamsūs ratilai po akimis, šalia nosies sparnelių, lūpų ir akių kampučiuose. Tada kruopščiai paskirstykite priemonę pirštais arba šepetėliu, kol išgausite norimą vaizdą.
 
 
Apie ARTDECO
 
1985-aisiais, įkvėptas meilės grožiui bei novatoriškos koncepcijos, Helmut Baurecht įkūrė prekės ženklą ARTDECO. Išlaikydamas aukštos kokybės ir prieinamos kainos santykį, kūrėjas siekė paversti grožį pasiekiamą visoms moterims bei sukurti nepriekaištingus kosmetikos produktus. Tai tapo kertiniu akmeniu prekės ženklo sėkmės istorijoje. Jau 15 metų ARTDECO yra Vokietijos kosmetikos rinkos lyderis, o moterys iš įvairių pasaulio šalių naudoja įmonės produktus, norėdamos pabrėžti savo individualų grožį.