Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ARTDECO
dirbtinės priklijuojamos blakstienos
 
Aukščiausios kokybės, rankų darbo, daugkartinio naudojimo, įvairių ilgių ir formų dirbtinės priklijuojamos blakstienos, kurios puikiai tiks profesionaliam makiažui atlikti namų sąlygomis.
 
Naudojimas
Užtepkite šiek tiek klijų ant dirbtinių blakstienų juostelės, palaukite kelias sekundes ir klijuokite ant Jūsų natūralių blakstienų augimo linijos. Blakstienas galima kirpti. Norėdami nuklijuoti blakstienas, pirštais prilaikydami voką, tiesiog patraukite už blakstienų juostelės. Įpakavime jau yra mini klijai. Didesnį klijų kiekį galima įsigyti atskirai.
 
Saugos frazės:
Laikykite toliau nuo vaikų. Saugokite akis. Patekus klijams į akis skubiai plaukite vandeniu.
 
 

Vilnius
Ozo g. 25 (PLC „AKROPOLIS“), Vilnius
2 vnt.

 

 

 

1985-aisiais, įkvėptas meilės grožiui bei novatoriškos koncepcijos, Helmut Baurecht įkūrė prekės ženklą ARTDECO. Išlaikydamas aukštos kokybės ir prieinamos kainos santykį, kūrėjas siekė paversti grožį pasiekiamą visoms moterims bei sukurti nepriekaištingus kosmetikos produktus. Tai tapo kertiniu akmeniu prekės ženklo sėkmės istorijoje. Jau 15 metų ARTDECO yra Vokietijos kosmetikos rinkos lyderis, o moterys iš įvairių pasaulio šalių naudoja įmonės produktus, norėdamos pabrėžti savo individualų grožį.