ANDREIA HYBRID GEL FUSION COLOR hibridinis nagų lakas, 10,5 ml

Prekės kodas:
 • 4,19 €
Spalva
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • NAUJA! Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  ANDREIA HYBRID GEL FUSION COLOR
  hibridinis nagų lakas
   
  Hibridinis nagų lakas – tai tarsi gelinis lakas, kuris stingsta be UV ar LED lempos. Priemonė lengvai dengiasi, greitai džiūsta ir gražiai žvilga.
   
  Naudojimas
  Pirma nulakuokite nagus 1 arba 2 hibridinio lako sluoksniais. Palaukite, kol lakas nudžius, tada padenkite nagus blizgiu lako sluoksniu. Nagus nuvalysite tradiciniu nagų lako valikliu.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite ir ANDREIA HYBRID GEL FUSION SHINE blizgų hibridinio nagų lako sluoksnį.
   
   
  Apie ANDREIA PROFESSIONAL
   
  ANDREIA PROFESSIONAL prekių ženklas siūlo platų nagų lakų bei kitų nagų priežiūros priemonių asortimentą. Bendrovė HIGICOL, kuriai priklauso prekių ženklas ANDREIA PROFESSIONAL, yra viena pirmaujančių profesionalioje Portugalijos rinkoje. Jos gaminiai paplitę ne vienoje pasaulio šalyje – pradedant Europa, baigiant Azijos šalimis. Ilga ir turtinga istorija pasižyminti įmonė visus savo veiksmus ir dėmesį nukreipia į tikslumą, profesionalumą ir inovacijomis pagrįstą gamybos strategiją.

Aktualu kasdienai