AMEND MILLENAR OLEOS MARROQUINOS SEALING plaukų balzamas, 180 g

Prekės kodas: 7896852619032
 • 4,99 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  AMEND MILLENAR OLEOS MARROQUINOS SEALING
  plaukų balzamas
   
  Didžiulis tūkstantmečio civilizacijų palikimas yra sukauptas AMEND MILLENAR priemonių linijoje. Vykdami į egzotišką kelionę po sodus ir slaptus daržus, mes sumaišėme šiuolaikines technologijas su senovės civilizacijų tradicijomis ir jų galingais ingredientais, kad jūsų plaukai būtų ypač prižiūrėti.
   
  Nenuplaunamas plaukų balzamas, įkvėptas veikliųjų medžiagų, kurios Maroke tūkstančius metų buvo naudojamos grožiui puoselėti, palengvina plaukų šukavimą. Priemonė apsaugo plaukus nuo karščio daromos žalos ir neigiamo UV spindulių poveikio. Taip pat pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis, suteikia plaukams švelnumo ir elastingumo.
   
  Sudėtyje yra
  Maroko arganų ir saldžiųjų migdolų aliejų, apsauginių, plaukų būklę gerinančių veikliųjų medžiagų.
   
  Naudojimas
  Tepkite balzamu šampūnu ištrinktus drėgnus plaukus, jų galiukus. Netepkite prie plaukų šaknų. Nenuplaukite. Formuokite šukuoseną kaip įprasta.
   
   
  Apie AMEND
   
  AMEND yra Brazilijos plaukų priežiūros įmonė, įsikūrusi San Paule. Ją, 1994 m. vedamas savo svajonės,  įkūrė Paulas Pereira. Plaukų priežiūros prekių ženklas ypač atsakingai atsirenka veikliąsias ir kvapiąsias medžiagas, naudojamas jų priemonėse. Bendrovė visame pasaulyje ieško išskirtinių ir modernių ingredientų tam, kad išpildytų klientų lūkesčius ir suteiktų žadėtą naudą. AMEND asortimente galite rasti gausybę kokybiškų plaukų priežiūros, formavimo bei dažymo priemonių, papildytų natūraliais ingredientais.

Aktualu kasdienai