AMEND MILLENAR OLEOS DE MADAGASCAR plaukų šampūnas, 300 ml

Prekės kodas: 7896852619384
 • 13,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  AMEND MILLENAR OLEOS DE MADAGASCAR
  plaukų šampūnas skirtas pažeistiems plaukams prižiūrėti.
   
  Didžiulis tūkstantmečio civilizacijų palikimas yra sukauptas AMEND MILLENAR priemonių linijoje. Vykdami į egzotišką kelionę po sodus ir slaptus daržus, mes sumaišėme šiuolaikines technologijas su senovės civilizacijų tradicijomis ir jų galingais ingredientais, kad jūsų plaukai būtų ypač prižiūrėti.
   
  Šis šampūnas sukurtas naudojant tūkstančius metų Madagaskare augintus augalus. Jis švelniai trenka, drėkina, stiprina ir padeda atkurti pažeistus plaukus. Taip pat suteikia jiems nepakartojamo žvilgesio.
   
  Sudėtyje yra
  Vanilės ir baobabų aliejų, atkuriamosiomis savybėmis pasižyminčio veikliųjų medžiagų derinio.
   
  Naudojimas
  Tepkite drėgnus plaukus, masažuokite pirštų pagalvėlėmis, nuskalaukite vandeniu. Jeigu reikia, ištrinkite plaukus dar kartą.
   
   
  Apie AMEND
   
  AMEND yra Brazilijos plaukų priežiūros įmonė, įsikūrusi San Paule. Ją, 1994 m. vedamas savo svajonės,  įkūrė Paulas Pereira. Plaukų priežiūros prekių ženklas ypač atsakingai atsirenka veikliąsias ir kvapiąsias medžiagas, naudojamas jų priemonėse. Bendrovė visame pasaulyje ieško išskirtinių ir modernių ingredientų tam, kad išpildytų klientų lūkesčius ir suteiktų žadėtą naudą. AMEND asortimente galite rasti gausybę kokybiškų plaukų priežiūros, formavimo bei dažymo priemonių, papildytų natūraliais ingredientais.

Aktualu kasdienai