EO LABORATORIE ARGANA SPA atkuriamasis plaukų aliejus - skystis 100 ml

Prekės kodas: 4627089432278
Dovana

EO LABORATORIE DOVANA!

Perkant bet kurių EO Laboratorie kosmetikos priemonių už 10 € ir daugiau  - EO Laboratorie micelinis makiažo valiklis 110 ml tik už 0,01 €. Dovanų kiekis ribotas.

  • 8,49 €
  • 5,52 €
  • -35%

EO LABORATORIE ARGANA SPA
atkuriamasis plaukų aliejus - skystis skirtas labai pažeistiems ir dažytiems plaukams prižiūrėti.
  
Priemonė atkuria ir aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis, teikia žvilgesio. Sudėtis papildyta arganų aliejumi, kuris padeda atkurti pažeistų plaukų struktūrą, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Jis įsiskverbia į plaukų vidų, aprūpina maitinamosiomis medžiagomis, stiprina, gerina elastingumą, apsaugo plaukus nuo išsausėjimo ir teikia žvilgesio. Aliejus – skystis daugiafunkcė priemonė, kurios sudėtis papildyta išskirtiniais aliejais, apsaugo plaukus nuo šilumos ir formavimo priemonių poveikio, glotnina ir drėkina plaukų galiukus. Ji atgaivina plaukus, gerina jų būklę, neapsunkina, saugo nuo elektrinimosi. Priemonė užpildo pažeistų plaukų sritis, tad Jūsų plaukai tampa glotnūs ir žvilga.
 
Sudėtyje nėra
Parabenų, silikonų.
 
Sudėtyje yra
Arganų aliejaus.
 
Naudojimas
Reikiamą kiekį priemonės paskirstykite ant drėgnų plaukų galiukų. Nenuplaukite.
 
 
Apie EO LABORATORIE
 
EO LABORATORIE - tai natūrali kosmetika. Produktai kuriami natūralių aliejų ir ekstraktų pagrindu bei naudojant naujausios kartos pažangiausias mokslines technologijas. Augalinės kilmės ingredientai produktų sudėtyje sudaro nuo 95 iki 100 %. EO LABORATORIE priemonių asortimente naudojami tik natūralūs konservantai ir dažikliai.

Aktualu kasdienai