Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

HEI POA MONOI COLLECTION TAHITI LIME  
kūno ir plaukų aliejus skirtas odai ir plaukams prižiūrėti.
 
Įkvėptas Polinezijos sodų, LIME MONOI pagamintas iš žaliųjų citrinų ir Taičio gardenijų žiedų ekstrakto. Jo vaisinis, gėlių natomis pripildytas, gaiviai rūgštus aromatas dvelkia citrinmedžiais, jostrais ir vanile. Aliejus tiek vasarą, tiek žiemą drėkina ir aprūpina odą ir plaukus maitinamosiomis medžiagomis. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę.
 
Sudėtyje yra
Žaliųjų citrinų ir Taičio gardenijų žiedų ekstraktų, kokosų aliejaus.
 
Naudojimas
Būtinu priemonės kiekiu tepkite odą ir plaukus. Jei priemonė sukietėjusi, palaikykite buteliuką po karšto vandens srove, kad aliejus suskystėtų.
 
 

Ingredients: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum (Fragrance), Gardenia Taitensis Flower Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Gardenia Taitensis Flower, Tocopherol, Linalool, Benzyl Salicylate, Amyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Citral, Amylcinnamyl Alcohol, Hexyl Cinnamal.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

 

 

 

HEI POA – prancūzų gyvenimo dalis nuo 1976 metų. Tradicinė Polinezijos moterų grožio paslaptis sugundė prancūzus ir dabar HEI POA kuriamos priemonės yra viena mėgstamiausių prancūzų grožio priežiūros priemonių. Nesvarbu, ar esate paplūdimyje, ar mieste, kerintys kvapai ir natūralių ingredientų pripildyta priemonių sudėtis primins jums egzotiškus kraštus ir kvies džiaugtis ir švęsti gyvenimą. Polinezijos moterų paslaptis slepianti priemonė MONOI HEI POA – tik mažas buteliukas, tačiau jame slypi sunkiai nusakomi stebuklai. Mėgaukitės lengvai atpažįstamais, bet užburiančiais kvapais ir leiskitės su mumis į pojūčių kupiną kelionę.