Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

HEI POA MILLE FLEURS
kūno ir plaukų aliejus skirtas odai, plaukams prižiūrėti ir kvepinti.
 
TAHITI MONOI OIL WITH 1000 FLOWERS – padėka Taičio moterims. Jų auginamos ir prižiūrimos gėlės įkvėpė sukurti priemonę, kuri skleistų visų nuostabių gėlių aromatus. Surinkti įvairių gėlių žiedai yra panardinami į kokosų aliejų ir taip sukuriamas magiškas derinys, kuris padeda prižiūrėti plaukus, veido ir kūno odą. Sudėtyje esantis MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę.
 
Sudėtyje yra
Taičio gardenijų, jostrų, kinrožių, Kau Pe gėlių, kvapiųjų kanangų ir riešutinių lotosų.
 
Naudojimas
Švelniai tepkite kūną ir plaukus.
 

Ingredients: Ocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum (Fragrance), Gardenia Taitensis Flower Extract, Cananga Odorata Flower Extract, Fagraea Berteroana Flower Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Plumeria Alba Flower Extract, Plumeria Rubra Flower Extract, Tocopherol, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Benzyl Alcohol.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

 

 

 

HEI POA – prancūzų gyvenimo dalis nuo 1976 metų. Tradicinė Polinezijos moterų grožio paslaptis sugundė prancūzus ir dabar HEI POA kuriamos priemonės yra viena mėgstamiausių prancūzų grožio priežiūros priemonių. Nesvarbu, ar esate paplūdimyje, ar mieste, kerintys kvapai ir natūralių ingredientų pripildyta priemonių sudėtis primins jums egzotiškus kraštus ir kvies džiaugtis ir švęsti gyvenimą. Polinezijos moterų paslaptis slepianti priemonė MONOI HEI POA – tik mažas buteliukas, tačiau jame slypi sunkiai nusakomi stebuklai. Mėgaukitės lengvai atpažįstamais, bet užburiančiais kvapais ir leiskitės su mumis į pojūčių kupiną kelionę.