LISTERINE TOTAL CARE burnos skalavimo skystis, 500 ml

Prekės kodas: 3574660537222
 • 6,95 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  LISTERINE® Total Care
  burnos skalavimo skystis
   
   
  Naudojimas
  Ryte ir vakare po dantų valymo šepetėliu, įpilkite 20 ml (4 × 5 ml arbatiniai šaukšteliai) į stiklinę, skalaukite dantis ir dantenas maždaug 30 sekundžių, po to išspjaukite. Neskieskite, nenurykite ir negerkite iš butelio. Jei naudojate maisto papildus su fluoru, pasikonsultuokite su odontologu. Netinka naudoti vaikams iki 12 metų.
   
   
  Apie LISTERINE
   
  LISTERINE yra pavadintas mediko Joseph Lister garbei, kuris pirmasis sugalvojo, kad dantų ir burnos priežiūra turi būti sterili. 1914 m. LISTERINE pradėtas pardavinėti kaip burnos mikrobų naikintojas. Listerine gamintojas Johnson & Johnson – tai  globalinė JAV farmacijos, medicinos prietaisų ir plataus vartojimo produktų kompanija, įkurta 1886 m.
 • Sudėtis

  Ingredients: Aqua, Alcohol, Sorbitol, Aroma, Poloxamer 407, Benzoic Acid, Zinc Chloride, Eucalyptol, Methyl Salicylate, Sodium Saccharin, Thymol, Menthol, Sodium Benzoate, Sodium Fluoride (0,022% w/v 100 ppm F), Sucralose, Benzyl Alcohol, CI 16035, CI 42090.
   
   
  Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Aktualu kasdienai