Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ISADORA LIGHT UP BRIGHTENING CUSHION
maskuojamoji priemonė
 
Priemonė suteikia skaistinamąjį ir maskuojamąjį efektą, todėl akimirksniu vizualiai panaikina smulkias raukšleles, netobulumus ir šviesina pavargusią odą. Jos lengva ir elastinga konsistencija susilieja su oda. Minkštas aplikatorius leidžia priemonės užtepti greitai ir paprastai, idealu makiažui pakoreguoti bet kuriuo dienos metu. Tinka visų tipų odai. Išsukamas pieštukas leidžia panaudoti reikiamą priemonės kiekį.
 
Sudėtyje yra
Apdoroų perlų, vynuogių ekstrakto, glicerolio.
 
Sudėtyje nėra
Kvapiųjų medžiagų, aliejaus.
 
Naudojimas
1. Sukant pieštuko apatinę dalį, su kiekvienu pasukimu maskuojamoji priemonė teka pieštuku ir ant minkšto aplikatoriaus pasirodo reikiamas priemonės kiekis.
2. Minkštu aplikatoriumi patepkite tas vietas, kurias norite užmaskuoti. Minkštas antgalis nepriekaištingai, greitai ir lengvai išlygina maskuojamąją priemonę ant odos.
 

 

 

Prekių ženklas ISADORA buvo įkurtas 1983 m. Švedijoje, tvirtai tikint, kad dekoratyvinė kosmetika neturi būti prabanga, kuria gali džiaugtis tik keletas išrinktųjų. Tuo metu kosmetika buvo itin brangi, be to, nebuvo galimybės rinktis bekvapių ir įvairių atspalvių kosmetikos priemonių. Visa tai įkvėpė ir motyvavo kompaniją imtis savo misijos – kurti aukštos kokybės, klinikiniais tyrimais patikrintas ir be kvapiųjų medžiagų gaminamas grožio priemones, kurios būtų prieinamos visiems. ISADORA kosmetika patikrinama oftalmologų. Kai tik yra galimybės, pasitelkiamos sintetinės arba augalinės žaliavos, užuot naudojus gyvūninės kilmės medžiagas, tad didelė dalis ISADORA asortimento yra veganiška (nenaudojamas bičių vaškas, karminai/CI 75470, medus, keratinas, lanolinas).