Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ISADORA PERFECT BROW KIT
antakių priežiūros rinkinys
 
Antakių šešėlių rinkinys – viskas, ko reikia tobuliems antakiams. Galima naudoti sausus arba drėgnus. Itin ilgai išlieka, suteikia matinį efektą. Lengva suteikti antakiams norimą formą.
 
Rinkinį sudaro:
  • Du atspalviai šešėlių
  • Veidrodėlis
  • Pincetas
  • Du šepetėliai
 
Sudėtyje nėra
Kvapiųjų medžiagų.
 
 
Apie ISADORA
 
Prekių ženklas ISADORA buvo įkurtas 1983 m. Švedijoje, tvirtai tikint, kad dekoratyvinė kosmetika neturi būti prabanga, kuria gali džiaugtis tik keletas išrinktųjų. Tuo metu kosmetika buvo itin brangi, be to, nebuvo galimybės rinktis bekvapių ir įvairių atspalvių kosmetikos priemonių. Visa tai įkvėpė ir motyvavo kompaniją imtis savo misijos – kurti aukštos kokybės, klinikiniais tyrimais patikrintas ir be kvapiųjų medžiagų gaminamas grožio priemones, kurios būtų prieinamos visiems. ISADORA kosmetika patikrinama oftalmologų. Kai tik yra galimybės, pasitelkiamos sintetinės arba augalinės žaliavos, užuot naudojus gyvūninės kilmės medžiagas, tad didelė dalis ISADORA asortimento yra veganiška (nenaudojamas bičių vaškas, karminai/CI 75470, medus, keratinas, lanolinas).

Ingredients: Talc, Mica, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol [+/-CI77491/Iron Oxides, CI77492/Iron Oxides, CI77499/Iron Oxides].

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Jums taip pat gali patikti