Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

GABRIELLA SALVETE DEEP COLOR
automatinis akių kontūro pieštukas
 
Akių kontūro pieštukas pasižymi kremine ilgai išliekančia tekstūra. Jo sudėtyje esančios veikliosios medžiagos užtikrina intensyvų akių makiažą. Priemonė lengvai ir tiksliai paryškina akių kontūrą.
 
Sudėtyje yra
Pigmentų.
 
 
Apie GABRIELLA SALVETE
 
GABRIELLA SALVETE prekės ženklas gimė iš grožio, aistros ir geismo. Tai nepažabota italų aistra, begalinės fantazijos ir žaismingos emocijos. Šį prekės ženklą įkvepia gyvenimas, svajonės ir supratimas, ko nori moters širdis. GABRIELLA SALVETE padeda moterims pabrėžti jų vidinį grožį, nes Gabriella Salvete yra graži, unikali ir patraukli moteris. Kiekviena moteris gali tapti Gabriella Salvete. Tegul tai atsitinka tau, jog sužavėtum pasaulį savo vidiniu grožiu!

Ingredients: METHYL TRIMETHICONE, POLYETHYLENE, TRIMETHYLSILOXYSILICATE, OCTYLDODECANOL, OZOKERITE, MICA, ACRYLATES/DIMETHICONE COPOLYMER, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CI 77499, CI 77491, CI 77492

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.