Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

ISADORA FLEX TIP
akių kontūro skystis su lanksčia plunksnele
 
Pristatome 2021-ųjų m. rudens kolekciją. Ypač plona ar plati linija per sekundę! FLEX TIP akių apvadas turi specialiai ilgą ir lanksčią plunksnelę, kurios dėka lengva ir paprasta pravesti lygią akių liniją. Šia plunksnele lengva padažyti akių kampučius. Ji ypač tinka vokams su smulkiomis raukšlelėmis.
Tinka veganams.
 
Sudėtyje nėra:
Bičių vaško, karmino/CI 75470, medaus, keratino, lonalino.
 
Naudojimas
Galite pravesti itin ploną arba palenkę plunksnelę plačią liniją. Itin greitai džiūsta, netepa. Laikyti horizontalioje padėtyje.
 

 

 

Prekių ženklas ISADORA buvo įkurtas 1983 m. Švedijoje, tvirtai tikint, kad dekoratyvinė kosmetika neturi būti prabanga, kuria gali džiaugtis tik keletas išrinktųjų. Tuo metu kosmetika buvo itin brangi, be to, nebuvo galimybės rinktis bekvapių ir įvairių atspalvių kosmetikos priemonių. Visa tai įkvėpė ir motyvavo kompaniją imtis savo misijos – kurti aukštos kokybės, klinikiniais tyrimais patikrintas ir be kvapiųjų medžiagų gaminamas grožio priemones, kurios būtų prieinamos visiems. ISADORA kosmetika patikrinama oftalmologų. Kai tik yra galimybės, pasitelkiamos sintetinės arba augalinės žaliavos, užuot naudojus gyvūninės kilmės medžiagas, tad didelė dalis ISADORA asortimento yra veganiška (nenaudojamas bičių vaškas, karminai/CI 75470, medus, keratinas, lanolinas).