EVELINE 8 IN 1 TOTAL ACTION nagų kondicionierius, 12 ml

Prekės kodas: 5901761971903
Dovana

Eveline DOVANA!

Perkant Eveline kosmetikos priemonių už 7 € ir daugiau, staigmena - Eveline GALAXITY veido kaukė. Dovanų kiekis ribotas.

 • 3,99 €
 • 2,39 €
 • -40%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  EVELINE 8 IN 1 TOTAL ACTION
  nagų kondicionierius skirtas pažeistiems, trapiems ir silpniems nagams prižiūrėti.
   
  Intensyvaus poveikio kondicionierius atkuria ir atgaivina nagus. Išskirtinė sudėtis papildyta aktyviuoju veikliųjų medžiagų deriniu Strong Nail™, kuris įsiskverbia į nagų plokštelių struktūrą, jas atkuria ir atgaivina. Priemonė stiprina ir kietina nagų plokšteles, skatina nagų augimą. Nagų kondicionierius gerina nagų elastingumą, todėl jie tampa atsparesni mechaniniams pažeidimams. Jis apsaugo nagus nuo lūžinėjimo, skilinėjimo, sluoksniavimosi. Taip pat padeda atkurti lygų nagų paviršių ir grąžina blizgesį pažeistiems ir pilkšviems nagams. Jau po 10 dienų, reguliaraus kondicionieriais naudojimo, nagai tampa stipresni. Hard 4 nail technology™ - naujos kartos veikliųjų medžiagų derinys, kuris gerina nagų būklę. Mastikos eterinis aliejus (mastikinių pistacijų) ir organinis silicis mažina nagų plokštelių trapumą ir aprūpina nagus būtinomis veikliosiomis medžiagomis. Deimantų dulkės, metioninas ir kolagenas intensyviai atkuria ir stiprina nagus, apsaugo nuo pažeidimų.
   
  Sudėtyje yra
  Veikliųjų medžiagų derinio Strong Nail™“, veikliųjų medžiagų derinio Hard 4 nail technology™“, mastikos eterinio aliejaus, organinio silicio, deimantų dulkių, mationino, kologeno.
   
  Naudojimas
  1 dieną tepkite kondicionieriumi nagus. Antrą dieną užtepkite antrą sluoksnį. Trečią dieną nuvalykite ankstesnius sluoksnius „NAIL THERAPY" valikliu ir pakartokite procedūrą. Kondicionierių naudokite 2 savaites. Po intensyvaus nagų priežiūros kurso būtina 1 mėnesio pertrauka.
   
   
  Apie EVELINE COSMETICS
   
  EVELINE COSMETICS, kuri įkurta 1983 metais, yra viena iš didžiausių kosmetikos gamintojų Lenkijoje. Šį įmonė siūlo labai platų kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių asortimentą. EVELINE COSMETICS priemonės yra novatoriškos, aukštos kokybės, geros kainos bei išskirtinio dizaino. Įmonės atstovai teigia, jog kurdami priemonės laikosi 3 taisyklių: naujoviškumo, kokybės ir profesionalumo, todėl kiekvienas klientas ras tai, ko ieško.

Aktualu kasdienai