FITOKOSMETIK MIORTVOGO MORIA vonios druska, 530 g

Prekės kodas: 4607051797482
 • 1,65 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  FITOKOSMETIK MIORTVOGO MORIA
  vonios druska
   
  Vonios druska padeda pagerinti savijautą, atsipalaiduoti, palengvinti peršalimo simptomus.
   
  Sudėtyje yra
  Negyvosios jūros druskos, eterinių laurų lapų, verbenų ir muskatų riešutų aliejų.
   
  Naudojimas
  Paketą su augalų žolelėmis užpilkite 1l verdančio vandens, palikite 10 - 20 minučių. 37–38 °C temperatūros vandens vonioje ištirpinkite visą druską. Supilkite žolelių užpilą ir 15 - 20 minučių mėgaukitės vonia.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Druską naudokite kas antrą dieną, 10 - 12 kartų.
   
   
  Apie FITOKOSMETIK
   
  Prekės ženklas FITOKOSMETIK  pastaruosius 10 metų yra vienas iš natūralios kosmetikos rinkos lyderių Rusijoje ir kitose šalyse. Visa produkcija – tai ilgamečių ieškojimų, gaminant natūralią kosmetiką, rezultatas. FITOKOSMETIK unikalumas slypi idealiai subalansuotose gaminių receptuose, kurias sudaro vien tik natūralūs, absoliučiai nekenksmingi sveikatai ingredientai. FITOKOSMETIK produkcija atitinka aukštus standartus, keliamus šiuolaikinei kosmetikai, ir turi visus būtinus, tai patvirtinančius sertifikatus.
 • Sudėtis

  Ingredients: Salt: Maris Sal, Laurus nobilis essential oil , Lippia ?itriodora ?ssential ?il , Myristica Fragrans Kernel Essential Oil . Complex: Artemisia ?bsinthium , Hypericum Perforatum , Achillea ?illefolium .
   
   
  Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Aktualu kasdienai