NATURA SIBERICA MEN BELUGA vyrų plaukų šampūnas, 250 ml

Prekės kodas: 4744183012950
 • 4,99 €
 • 3,49 €
 • -30%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  NATURA SIBERICA MEN BELUGA
  plaukų šampūnas vyrams
   
  Šampūnas sukurtas tikriems vyrams – stipriems, drąsiems ir pasitikintiems savimi. Jis skatina plaukų augimą, stiprina plaukų svogūnėlius, aprūpina maitinamosiomis medžiagomis ir drėkina plaukus. Laukinių apynių ekstraktas valo galvos odą, skatina kraujotaką, gerina plaukų struktūrą. Vitaminas B aprūpina maitinamosiomis medžiagomis ir stiprina plaukų šaknis. Taurinas stimuliuoja plaukų svogūnėlius, teikia energijos ir skatina naujų plaukų augimą. Šampūnas sukurtas atsižvelgiant į vyriškų plaukų savybes.
   
  Sudėtyje yra
  Eršketų ikrų ekstrakto, Omega - 3, riebalų rūgšties, baltymų, vitaminų, mikroelementų, laukinių apynių ekstrakto, vitamino B, taurino.
   
  Naudojimas
  Tepkite drėgnus plaukus, masažuokite, kol suputos, nuskalaukite vandeniu.
   
   
  Apie NATURA SIBERICA
   
  NATURA SIBERICA – grožis turi būti natūralus! NATURA SIBERICA – tai natūrali kosmetika, pagaminta Sibiro iš laukinių žolelių. NATURA SIBERICA kosmetikos sudėtyje yra tokie reti Sibiro augalai kaip snieginė šiurė, mandžiūrinė aralija, rožinė radiola, Sibiro pušies aliejus, japoninė safora bei kiti aktyvūs ingredientai. Šie ekstraktai yra derinami su sertifikuotais ECOCERT ingredientais, išaugintais laikantis visų ekologinės žemdirbystės dėsnių ir puikiai sąveikaujančiais su Sibire augančiais augalais.

Aktualu kasdienai