MERCEDES - BENZ tualetinis vanduo vyrams, 75 ml

Prekės kodas: 3595471021021
 • 56,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  MERCEDES - BENZ
  tualetinis vanduo skirtas vyrams, kurie mėgsta medienos, gėlių aromatus.
   
  Nepriklausoma dvasia. Jis jaučiasi patenkintas savo sėkme, todėl neseka vyraujančių tendencijų. Jis siekia būti geriausias. Jis neturi niekam nieko įrodinėti, jis pasitiki savimi ir džiaugiasi gyvenimu. Jis - rafinuotas ir stilingas žmogus, kuris kuria savo kelią ir siekia tobulėti ties kiekvienu gyvenimo posūkiu.
   
  Jog sukurtų savo pirmąjį aromatą MERCEDES - BENZ kreipėsi į tuometinį žinomiausią parfumerį Olivier Cresp. Jis įkvėptas prekės ženklo sukūrė aromatą ryžtingai asmenybei. Parfumeris svajojo ištobulinti esenciją ir suteikti jai rafinuotumo, šiuolaikiškumo, kurią atpažins kiekvienas. Parfumeris siekė, kad pirmasis kvepalų pojūtis būtų šviežias, bet tuo pačiu ir netikėtas. Dėl šios priežasties Olivier Cresp nusprendė derinti citrusinių vaisių, bergamočių, mandarinų iš Italijos ir kvapiųjų našlaičių lapų natas, kurios kvepalams suteikia originalumo.
   
  Viršutinės aromato natos – bergamotė, mandarinai, citrinos.
  Vidurinės aromato natos – pipirai, muskatas, našlaitės, aromatinės dervos.
  Bazinės aromato natos – Virdžinijos kedras, pačiulė, vetiverija.
   
   
  Apie MERCEDES BENZ
   
  MERCEDES BENZ ženklas jau yra tapęs sėkmingo, komfortiško ir prabangaus gyvenimo būdo sinonimu. Šiuo metu MERCEDES BENZ – tai ne tik automobilių gamintojo, bet ir sėkmingo gyvenimo aromatas. Jau 130 metų MERCEDES BENZ kvepalai gaminami Prancūzijoje, kuri garsėja savo išskirtine patirtimi parfumerijos srityje. Žymaus prekės ženklo priemonėse naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai taip suteikiant vartotojui visa, kas geriausia. 130 metų naujovių, meistriškumo ir aistros. Prekės ženklas perteikia dizaino meistriškumo, sportiškumo, šiuolaikiškumo ir mados dvasią.