MERCEDES - BENZ THE MOVE tualetinis vanduo vyrams, 60 ml

Prekės kodas: 3595471091024
 • 56,90 €
 • 36,99 €
 • -35%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  MERCEDES - BENZ THE MOVE
  tualetinis vanduo skirtas vyrams, kurie mėgsta aromatingus, gaivius prieskonių aromatus.
   
  Padidinkite... kvapą. THE MOVE aromatą sukūrė Dominique Ropion. Šis talentingas meistras mano, kad kiekvienas jo kūrinys yra tarsi skulptūra iš kvapo. THE MOVE yra dinamiškų aromatų mišinys, kuriame susipina greipfrutų, aštrus kardamono ir kvapnūs obelų žiedų natos. Kvapą tęsia sumišusios snapučio ir sūraus vandens natos, kurios pabrėžia kvapo modernumą. Aromatas užbaigiamas tonka pupelių ir balzaminio kėnio natomis, kurios sukuria unikalų, gurmanišką ir saldų atspalvį.
   
  Viršutinės aromato natos – greipfrutai, kardamonas, obelų žiedai.
  Vidurinės aromato natos – snaputis, vandens natos, druska.
  Bazinės aromato natos – tonka pupelės, balzaminis kėnis.
   
   
  Apie MERCEDES BENZ
   
  MERCEDES BENZ ženklas jau yra tapęs sėkmingo, komfortiško ir prabangaus gyvenimo būdo sinonimu. Šiuo metu MERCEDES BENZ – tai ne tik automobilių gamintojo, bet ir sėkmingo gyvenimo aromatas. Jau 130 metų MERCEDES BENZ kvepalai gaminami Prancūzijoje, kuri garsėja savo išskirtine patirtimi parfumerijos srityje. Žymaus prekės ženklo priemonėse naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai taip suteikiant vartotojui visa, kas geriausia. 130 metų naujovių, meistriškumo ir aistros. Prekės ženklas perteikia dizaino meistriškumo, sportiškumo, šiuolaikiškumo ir mados dvasią.

Aktualu kasdienai