MERCEDES - BENZ MAN tualetinis vanduo vyrams, 50 ml

Prekės kodas: 3595471061027
 • 56,90 €
 • 36,99 €
 • -35%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 39 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  MERCEDES - BENZ MAN
  tualetinis vanduo skirtas vyrams, kurie mėgsta medienos, vaisių aromatus.
   
  Jo stipri asmenybė daro jį unikaliu. Jis pripratęs būti dėmesio centre. Jis traukia visų dėmesį ir yra itin charizmatiškas. Nesvarbu, kur jis būtų - jis visad dėmesio centre. Žinomumas - yra jo horizontas, sėkmė - kelionių draugas, o adrenalinas - jo pasiekimas. Jaudulys, aromatas ir vidinė šypsena. Ir jis tampa tuo, kuo jis yra. Jis savo gyvenimo aktorius. Veiksmas! Laikas MERCEDES - BENZ žmogui žengti į šlovę.
   
  Parfumeris Olivier Cresp pristato naują ir modernų kvapą, kuris priklauso aromatingų medienos ir vaisių kategorijai. Tai itin intensyvus, aromatingas ir elegantiškas vyriškas kvapas, kurį pabrėžia kedro lapų ir snapučio natos. Subtilios kriaušių natos derinamos su muskusinės ybiškės natomis ir išgaunamas gaivus, šiuolaikiškas aromatas. Prabangaus tualetinio vandens aromatas tęsiamas ryškiomis raudonmedžio ir ąžuolo samanų natomis.
   
  Viršutinės aromato natos – kriaušės, muskusinė ybiškė.
  Vidurinės aromato natos – kedro lapai, snaputis.
  Bazinės aromato natos – raudonmedžio mediena, ąžuolo samanos.
   
   
  Apie MERCEDES BENZ
   
  MERCEDES BENZ ženklas jau yra tapęs sėkmingo, komfortiško ir prabangaus gyvenimo būdo sinonimu. Šiuo metu MERCEDES BENZ – tai ne tik automobilių gamintojo, bet ir sėkmingo gyvenimo aromatas. Jau 130 metų MERCEDES BENZ kvepalai gaminami Prancūzijoje, kuri garsėja savo išskirtine patirtimi parfumerijos srityje. Žymaus prekės ženklo priemonėse naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai taip suteikiant vartotojui visa, kas geriausia. 130 metų naujovių, meistriškumo ir aistros. Prekės ženklas perteikia dizaino meistriškumo, sportiškumo, šiuolaikiškumo ir mados dvasią.

Aktualu kasdienai