Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

CRISTIANO RONALDO CR7 PLAY IT COOL
tualetinis vanduo vyrams, mėgstantiems gaivius aromatus su išskirtiniais akcentais.
 
CR7 PLAY IT COOL – tai naujausias Cristiano Ronaldo aromatas vyrams, kuris pasižymi gaiviai aštriu citrusinių vaisių kvapu. Šis tualetinis vanduo turi lengvesnį aromatą nei pirmiau sukurti aromatai. Šis sportiškas, energingas ir modernus aromatas – tai spontaniško ir veiklaus vyro kvapas.
 
Viršutinės aromato natos – kriaušės, bergamotės, mandarinai.
Vidurinės aromato natos – levandos, kardamonai, vandens natos.
Bazinės aromato natos – gintaro sakai, muskusas, tonka pupelės.
 
 
Apie CRISTIANO RONALDO
 
Cristiano Ronaldo, gimęs 1985 metais, yra visame pasaulyje garsus Portugalijos futbolininkas, Madrido „Real“ žaidėjas. Jis kuria kvepalus, kad savo gerbėjus supažindintų su savo kvapų pasauliu. Cristiano Ronaldo aromatai perteikia jo vertybes ir gyvenimo būdą, iliustruoja jo aistrą bei polinkį nugalėti.

Ingredients: ALCOHOL DENAT, PARFUM, AQUA, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, EVERNIA PRUNASTRI EXTRACT, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.