AXIS WINNER tualetinis vanduo vyrams, 100 ml

Prekės kodas: 3595472921016
 • 29,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  AXIS WINNER
  tualetinis vanduo vyrams, kurie mėgsta gaivius prieskonių, jūros aromatus.
   
  Savo gaiviu medienos kvapu bei šiuolaikišku buteliuku AXIS WINNER pasižymi kaip pergalingų vyrų kvepalai. Greipfrutų ir jūrinių natų gaiva pažadina herojaus galią. Niekas jam nesipriešina dėl jausmingų apelsinų žiedų ir levandų natų. Tamsus gintaras ir pačiuliai skatina iš anksto laimėtų kasdienių iššūkių vyriškumą. Jūs esate nugalėtojas. Drąsus ir stiprus.
   
  Viršutinės aromato natos – greipfrutai, juodieji pipirai, jūrinės natos.
  Vidurinės aromato natos – mediena, apelsinų žiedai, levanda.
  Bazinės aromato natos – juodasis gintaras, pačiuliai, muskusas.
   
   
  Apie AXIS
   
  AXIS – tai modernus bei visiems prieinamas ženklas. AXIS išsiskiria įvairiausiais kvapais tiek moterims, tiek vyrams. Taigi, Jūs tikrai galėsite išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį kvapą. AXIS kvepalų kolekciją papildo išskirtinis buteliukų dizainas. Modernus ir klasikinis AXIS prekinis ženklas privers Jus pasijusti išskirtiniu.
   

Aktualu kasdienai