Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

RAW NATURALS
rutulinis dezodorantas antiperspirantas
 
Šis itin veiksmingas dezodorantas antiperspirantas užtikrina nepriekaištingą ilgalaikę apsaugą nuo prakaito ir nemalonaus kvapo. Jis tinka jautriai odai, nes yra labai švelnus, ir greitai įsigeria. Nepalieka dėmių ir nedaro odos lipnios.
 
Sudėtyje yra
Avižų aliejaus, alantoino.
 
 
Apie RAW NATURALS BREWING CO
 
Tai nauja, unikali vyrams skirta veido bei kūno priežiūros linija. Tiek priemonių gamybos procesai, tiek pagrindiniai komponentai bei pakuočių dizainas grindžiamas natūralumo koncepcija. Šio prekių ženklo įkūrėjai didžiuojasi vietine ir nedidele (ne masine) gamyba Skandinavijoje bei sąmoningu požiūriu į aplinkosaugą. Prekių ženklo pavadinimas RAW NATURALS BREWING CO yra aliuzija į tai, kad kompanija yra tarsi maža vietinė alaus darykla, gaminanti odos priežiūros produktus vyrams. Liniją RAW NATURALS BREWING COMPANY sudaro veido, kūno ir barzdos priežiūros priemonės. Visi produktai yra kuriami, vystomi ir gaminami Švedijoje, Falun mieste, pasitelkiant moderniausius gamybos įrenginius ir aukščiausio lygio technologijas.

Ingredients: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Avena Sativa Kernel Oil, Parfum, Steareth-20, Allantoin

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Vilnius
Ozo g. 25 (PLC „AKROPOLIS“), Vilnius
2 vnt.