DR JACKSON ANTIDOT 5.0 barzdos ir ūsų pomada, 50 g

Prekės kodas: 8422037010135
 • 5,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  DR JACKSON ANTIDOT 5.0
  pomada skirta barzdai ir ūsams formuoti.
   
  Norėdami padėti Jums tinkamai prižiūrėti barzdą bei ūsus, DR JACKSON sukūrė unikalią formulę, kuri leidžia suformuoti plaukus taip, kaip Jūs norite! ANTIDOT 5.0 barzdos ir ūsų formavimo priemonė suteikia stiprią fiksaciją, kuri padės išlaikyti reikiamą formą.
   
  Naudojimas
  Sušildykite reikiamą priemonės kiekį rankoje, tepkite barzdos plaukus, ūsus ir  iššukuokite šukomis.
   
   
  Apie DR JACKSON
   
  DR JACKSON – tai išskirtinis vyriškų plaukų priežiūros priemonių prekių ženklas. Priemonės skirtos ne tik plaukams puoselėti, bet ir pasirūpinti savo galvos oda bei kūnu. DR JACKSON gaminių linija sukurta visiems vyrams: nuo paauglių iki suaugusiųjų, nes rafinuotas priemonių kvapas tinka visų amžiaus grupių atstovams. DR JACKSON prekių ženklas pasižymi tuo, kad gaminami produktai netestuojami ant gyvūnų, jų sudėtyje nėra alkoholio, parabenų, silicio, glitimo, dažiklių. Be to, ši kosmetika tinka veganams. Jai pagaminti naudojami tik įprasti botaniniai ekstraktai, kurie sustiprina priemonių poveikį ir suteikia norimą galutinį rezultatą.

Aktualu kasdienai