Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ROOMCAYS NOURISHING & CARING
barzdos ir ūsų aliejus
 
Maitinamasis barzdos ir ūsų al9iejus skirtas visų tipų ir ypatingo dėmesio reikalaujančiai, drėgmę praradusiai odai prižiūrėti. Priemonė drėkina odą ir padeda palaikyti gerą bendrą odos būklę. Barzdos plaukai tampa švelnesni ir labiau žvilga.
 
Sudėtyje yra
Arganų ir simondsijų aliejų.
 
Naudojimas
Būtiną aliejaus kiekį (nuo 2 iki 5 lašų, priklausomai nuo plaukų ilgio ir storio) pilkite ant delno, įtrinkite į ūsus ir barzdą. Netepkite veido odos. Nenaudokite per daug aliejaus, kad barzda neatrodytų riebi.  
 
Geriausiam rezultatui pasiekti
Jei barzdos plaukai šiurkštūs ir kieti. Kartu naudokite ir ROOMCAYS barzdos balzamą.
 
 
Apie ROOMCAYS
 
ROOMCAYS yra kosmetikos priemonių linija, kuri leidžia pasiekti profesionalią veido odos, barzdos ir ūsų priežiūrą namuose. Priemonės buvo pagamintos atrinkus natūralius ingredientus. Profesionalių stilistų vertinamos priemonės buvo apdovanotos nacionaliniu „Men’s Brand of the Year Awards“ apdovanojimu už geriausios kokybės produktus. ROOMCAYS sukurtos priemonės yra malonaus kvapo ir suteikia veido odai bei plaukams pačią geriausią priežiūrą. Lenkijoje sukurtų priemonių pagalba Jūsų plaukai bus apsaugoti nuo išsausėjimo, formuoti ir prižiūrėti veido plaukus bus kaip niekada lengva.