Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

VeniVidi.lt: L'ERBORISTICA GLOBAL AGE – švelni, bet veiksminga veido priežiūra

L'ERBORISTICA GLOBAL AGE – švelni, bet veiksminga veido priežiūra

 

Sveiki! Šiandien su džiaugsmu ketinu aptarti keletą naujų kompanijos L'ERBORISTICA produktų. Su šiuo prekiniu ženklu esu pažįstama jau senokai. Bandžiau plaukų priežiūros priemones ir man taip patiko, kad esu įtraukusi net į metų geriausių sąrašą. Teigiamą įspūdį paliko ir kūno priežiūrai skirtas aliejus. O veidui skirtas priemones mėginau pirmą kartą.

Šį kartą aptarsiu tokius L'ERBORISTICA produktus:

 

L'ERBORISTICA GLOBAL AGE makiažo valiklis – ypač švelnus. Jis primena tradicinį pienelį. Žinau, kad daugelis moterų baidosi tokio tipo produktų. Visgi, priminsiu, kad dabar madingas dvigubas veido valymas, kuomet makiažas tirpinamas aliejiniais ar pienelio tipo valikliais, tada nuplaunamas vandeniu ir jau po to dar kartą prausiamas gelinius prausikliu. L'ERBORISTICA natūralus valiklis labai tinka pirmam žingsniui.

Priemonė atrodo tiršta, bet lengvai pasklinda po veidą. Tada aš ją masažuoju, kol akivaizdžiai pradeda tirpti makiažas. Įveikia net vandeniui atsparų tušą, bet, skirtingai nei aliejai, nepalieka riebios plėvelės. Kvapas gaivus, odos nedirgina – vertinu puikiai.

 

 

L'ERBORISTICA GLOBAL AGE veido serumas – produktas, kuris labiausiai kėlė smalsumą. Aprašyme teigiama, kad tai yra drėkinamasis glotninamasis koncentruotas veido serumas sukurtas odos būklei gerinti. Sudėtyje naudojama hialurono rūgštis, kuri išgaunama iš natūraliai Japonijoje augančių augalų.

Jo konsistencija klampoka, tiršta, pats serumas skaidrus, malonaus, labai lengvo kvapo. Užteptas ant veido jis man sukelia lengvą tempimo jausmą. Nieko keisto, akivaizdu, kad namuose sausa ir šiaip odai trūksta drėgmės. Juk žinote, kad hialurono serumai traukia drėgmę iš oro į giliuosius odos sluoksnius. Jei ore yra daug drėgmės – oda bus sudrėkinta. Tačiau jei aplinkoje drėgmės mažai, hialuronas traukia drėgmę į giliuosius sluoksnius nuo odos paviršiaus ir tada atsiranda tempimo jausmas. Išeitis? Tepti drėgną odą bei po serumo naudoti kremus.

 

 

 

L'ERBORISTICA GLOBAL AGE veido kremas – man labiausiai patikęs produktas. Drėkinamasis apsauginis kremas netikėtai lengvas, maloniai susigeria, neblizga (mano oda nors ir linkusi į dehidrataciją, tačiau yra riebaus tipo).

Aš dažniausiai pripratusi, kad natūralūs kremai būna per sunkūs, tad malonus lengvumas mane nustebino. Beje, priemonė puikiai dera su minėtu serumu. Nuima tempimą, o oda atrodo gaivi ir net putnesnė.

 

 

Jei iš trijų produktų reikėtų pasilikti tik vieną – neabejotinai tai būtų veido kremas. Tačiau L'ERBORISTICA ir vėl mane nustebino kokybiškais produktais. Kaip minėjau pradžioje – jų plaukų priežiūros priemonės yra tobulos. Bent jau sausaplaukėms. Akivaizdu, kad ir kiti gaminiai verti dėmesio. Pasidairykit!

 

Linkėjimai,

Salomėja iš venividi.lt

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-09-28