Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

SENCE
veido valymo rinkinys
 
Rinkinyje yra
  • dviejų greičių prietaisas (būtinos 2 x baterijos AA , nepridedamos),
  • veido prausiklis,
  • kelioninis dėklas,
  • 2 valymo šepetėliai,
  • silikoninis masažo šepetėlis.
 
Veido valymo prietaisas giliai valo odą, ji tampa švari ir spindinti. Du greičius turintis prietaisas leidžia pasirinkti tinkamą valymo režimą, o prausiklis yra tinkamas visų tipų odai prižiūrėti.
 
Naudojimas
Veido odą sudrėkinkite šiltu vandeniu. Sudrėkinkite valomąjį šepetėlį šiltu vandeniu. Ištepkite veidą valomuoju prausikliu, įjunkite prietaisą ir pridėkite jį prie veido odos. Švelniu valymo režimu valykite veidą, pradėkite nuo kaktos nedideliais sukamaisiais judesiais ir švelniai judėkite žemyn. Kaktą, nosį ir smakrą valykite 20 sekundžių, kiekvieną skruostą apie 20–30 sekundžių, T srities odą 20 sekundžių, o kaklą apie 30 sekundžių. Po valymo veidą nuprauskite drungnu vandeniu ir išjunkite prietaisą. Po naudojimo išplaukite valomąjį šepetėlį vandeniu.

Ingredients: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, COCAMIDE DEA, POLYQUATERNIUM-7, ACRYLATES, COPOLYMER, PARFUM, DIAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, DISODIUM EDTA, ALLANTOIN, CITRIC ACID, COCOS NUCIFERA OIL, LIMONENE.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Kaunas
K. Baršausko g. 66a (PLC „MOLAS“), Kaunas
4 vnt.

SENCE siekia, kad grožio ritualai būti paprasti ir linksmi. Prekių ženklo ambicija suteikti klientams platų asortimentą už prieinamą kainą. Patikimos priemonės padės pasirūpinti odos ir plaukų grožiu, suteiks atsipalaidavimą ir pagerins nuotaiką. SENCE pažada, kad jų priemonės jus sužavės ir dovanos magišką patirtį.